Ereleden en leden van verdienste

Ereleden:
Naam Datum benoeming Bijzonderheden
Th. van Haaster † 05.03.1958  
Jac. Hoogkamer † 13.08.1962  
Leen van Maris † 04.06.1969  
Arie Houdijk † 21.05.1971  
Cor de Winter † 12.09.1985  
Nic. Meiland † 12.09.1985  
Jan Verlaan † 18.09.1986  
Jan Sprokkelenburg † 00.00.1984  
Henk Floris † 17.09.1987  
Theo Förrer † 19.10.2007 Postuum benoemd
Geert Pebesma † 23.09.2004  
Jan Stokman † 16.05.1974  
Hans Keijzers † 20.09.2012  
Jan Duivenvoorden 25.09.1997  
Aad van den Berg 23.10.1998  
Trudy v.d. Berg-de Winter 23.10.1998  
Fred Meiland 03.11.2002  
Ada Otte-Verlaan 18.09.2003  
Freek Ruigrok 23.09.2004  
Ronald de Jong 29.09.2005  
Piet Otte 12.02.2006  
Theo van Gijlswijk 13.09.2007  
Sonja Verloop 20.09.2018  
Jos Smit 10.05.2019  
Tino de Groot 19.09.2019  

Leden van Verdienste:
Naam Datum benoeming Bijzonderheden
Huib Vreeburg † 04.06.1969  
Jan Gleysteen † 04.06.1969  
Jan van Elk † 04.06.1969  
Floor Meeuwenoord † 15.05.1994  
Jan Geerlings † 17.09.1998 Afscheid als bestuurslid
Theo Verlaan † 23.09.1999 Voor vele vrijwilligerswerk
Frans Stikkelbroeck † 19.09.2002 Afscheid als bestuurslid
Jannie de Groot † 13.09.2007 Voor vele vrijwilligerswerk
Wil v.d. Werve † 13.09.2007 Voor vele vrijwilligerswerk
Koos van der Ploeg 01.03.1985 12,5 jaar Supply manager
Onderscheiden met de zilveren KNVB speld
Jaap van der Steen 25.12.1988 Ter gelgenheid van 50e verjaardag
Bram Bijl 19.02.1994 Ter gelegenheid van 50e verjaardag
Jan van den Berg 15.05.1994  
Henk Witteman jr. 17.08.1996 Afscheid als actief speler
Theo van Gijlswijk 23.09.1999 Voor vele vrijwilligerswerk
Richard Bakker † 18.09.2003 Afscheid als bestuurslid
Peter van Eeden 29.09.2005 Voor vele vrijwilligerswerk
Mart Meiland 29.09.2005 Voor vele vrijwilligerswerk
Hans Willemse 29.09.2005 Voor vele vrijwilligerswerk
Ingrid Meiland-Polderman 07.05.2006 Afscheid als wedstrijdsecretaris
Sandra van den Berg 07.05.2006 Gastvrouw 1994 - 2006
Sonja Verloop 13.09.2007 Voor vele vrijwilligerswerk
Pieter Geerlings 18.09.2008 Afscheid als secretaris
Aad van der Slot 03.05.2009 Afscheid als bestuurslid
Mike van der Linden 13.12.2009 450 wedstrijden in het 1e elftal
Peter Keijzers 16.09.2010 25 jaar elftalleider
Aad Witteman 20.09.2012 Voor vele vrijwilligerswerk
Coby Pompe-Riem 01.01.2015 Afscheid als wedstrijd secr. Jeugd
André Korfage 14.09.2017 Voor vele jaren onderhoud
Lars Opdam 14.09.2017 Voor vele jaren begeleiding jeugdkamp
Igno Hulsebosch 19.09.2019 Voor vele jaren activiteitencommissie
Willy Heemskerk 16.09.2021 Afscheid als secretaris
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!